O mně

Jmenuji se Veronika Příplatová a pocházím z jihočeského města S6_veronikaoběslav. K němčině jsem měla blízko celý život. Moje babička pocházela z jihočeské příhraniční vesnice Dvory nad Lužnicí a díky tomu několik tříd základní školy vychodila v rakouském Gmündu. Vždy jsem obdivovala její němčinu. To mě inspirovalo k mému studiu němčiny.

Němčině se věnuji aktivně několik let. Postupně jsem absolvovala různé kurzy, udělala jsem si Všeobecnou státní zkoušku, získala certifikát Goethe Institut apod.

V roce 2006 jsem byla jmenována soudním tlumočníkem Krajským úřadem v Českých Budějovicích, a proto mohu v případě potřeby své překlady opatřit úředním „kulatým“ razítkem.

Díky praxi mám nejvíce zkušeností s překlady z oboru stavebnictví. Mezi mé současné největší zadavatele překladů patří společnost ELK s.r.o., která vyrábí montované domy, dále společnost WindowStar s.r.o., která se zabývá výrobou oken a vchodových dveří. Dalšími zákazníky jsou například výrobce srubových domů Kanadské sruby Tábor, požární zkušebna Pavus apod.

Zároveň se na mne obrací mnoho soukromých osob, které chtějí přeložit jednotlivé úřední dokumenty (např. oddací a rodné listy, vysvědčení, potvrzení o příjmu…) nebo soudní rozsudky, dědická řízení apod.

Mou prioritou je Vaše spokojenost. Předností je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat na emailu: prekladynemcina(zavinac)seznam.cz nebo na telefonním čísle 737 859 995.